قدردانی جهاد اسلامی از مواضع ایران و کویت علیه رژیم صهیونیستی

باشگاه خبرنگاران جوان :

«شیخ نافذ عزام» یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (شنبه) از مواضع ایران و کویت که عادی سازی با رژیم اشغالگر صهیونیستی را محکوم می‌کنند، قدردانی کرد.

پایگاه خبری شمس نیوز در کانال تلگرامی خود گزارش داد عزام در این خصوص گفت: «ما از مواضع ایران و کویت که عادی سازی با رژیم اشغالگر را نمی‌پذیرند قدردانی می‌کنیم.»

پیش از این هم «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» در سخنانی با اشاره به کشور‌های عربی که روابط خود را با رژیم صهیونیستی عادی کردند در این خصوص اعلام کرد آمریکا و رژیم صهیونیستی به رژیم‌های سعودی، امارات و آل خلیفه در بحرین و همه عادی سازان نگاه تحقیر آمیز دارند که اگر از آن‌ها حمایت نکنند، له می‌شوند. آمریکا و صهیونیست‌ها رژیم‌های مزدور را چیزی جز ابزار نمی‌بینند و برای آن‌ها ارزش و احترامی قائل نیستند و این را بسیاری از مقامات آن‌ها بیان کرده‌اند.

دبیرکل انصارالله یمن فاش کرد لابی یهودی-صهیونیستی کنفرانس‌هایی برگزار می‌کند که نتایج آن‌ها علیه امت اسلام خصمانه است، از جمله ایجاد تفرقه در امت و ایجاد درگیری‌های فرقه ای، سیاسی و منطقه ای. حتی آمریکایی‌ها بر این باورند که برای تضمین امنیت دشمن صهیونیستی باید مسلمانان را به سوی فروپاشی سوق داد تا به طور کامل تسلیم و خدمتگزار او شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان بین‌الملل ایران

قدردانی جهاد اسلامی از مواضع ایران و کویت علیه رژیم صهیونیستی