ماجراجویی «شانگ‌چی» ادامه‌دار شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز سه‌شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ورایتی، قسمت دوم از فیلم ابرقهرمانی شانگ‌چی و افسانه ده حلقه به کارگردانی و نویسندگی دستین دنیل کرتون ساخته می‌شود.

شانگ‌چی و افسانه ده حلقه داستان یک استاد هنرهای رزمی را روایت می‌کند که پس از پیوستن به سازمان اسرار آمیز ده حلقه با گذشته‌ای که تصور می‌کرد پشت سر گذاشته، روبه‌رو می‌شود. قسمت اول این فیلم که شهریور امسال اکران شد در حال حاضر با ۲۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار فروش، پرفروش‌ترین فیلم گیشه پساکرونایی آمریکاست.

شانگ‌چی با معرفی اولین ابرقهرمان آسیایی و استفاده از تیم بازیگرانی که اکثرا آسیایی بودند، برای دنیای سینمایی مارول تاریخ ساز شد. این فیلم تاکنون در گیشه جهانی ۴۳۱ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار فروش کرده و در رتبه هشتم فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های این گیشه ایستاده است.  

کرتون علاوه بر ساخت شانگ‌چی ۲ در حال کار روی یک سریال از دنیای مارول برای نمایش در سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس نیز هست. ساخت این سریال بخشی از قرارداد چند ساله جدیدی است که کرتون با شرکت ماروِل استودیوز و انیکس کالکتیو شبکه هولو امضا کرده و به موجب آن قرار است برای این دو شرکت پروژه‌های تلویزیونی بسازد.   

کوین فیج (Kevin Feige) رئیس مارول استودیوز با انتشار بیانیه‌ای در این باره گفت: دستین یک همکار فوق‌العاده است که دید و مهارت منحصربه فردی را روی ساخت شانگ چی و افسانه ده حلقه گذاشت.

در ساخت این فیلم لحظات فوق العاده‌ای را با یکدیگر گذراندیم و او ایده‌های بسیار جذابی برای داستان‌هایی داشت که می‌توانند در دیزنی پلاس متولد شوند. بنابراین از گسترش روابط خود با این کارگردان هیجان زده‌ایم و بی‌صبرانه منتظر شروع همکاری‌های بیشتر با او هستیم.  

ماجراجویی «شانگ‌چی» ادامه‌دار شد