برای پیروزی مقابل هورسان می جنگیم/ تیم تقویت نشد

خبرگزاری مهر:

به‌گزارش خبرنگار مهر در چارچوب دیدارهای هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال دو تیم شهرداری ورامین و هور سان رامسر از ساعت ۱۶ روز یکشنبه مقابل هم صف‌آرایی خواهند کرد. تیم شهرداری ورامین با ۵ پیروزی و ۱۷ امتیاز دور رفت مسابقات را در حالی به پایان رساند که در جایگاه دهم جدول رده‌بندی قرار داشت.

ساسان خداپرست در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغییرات نیم‌فصل در تیم شهرداری ورامین گفت: متأسفانه علی‌رغم صحبت‌هایی که با مسئولین ورامین داشته‌ایم و قول جذب ۲ بازیکن را گرفته بودیم اما در زمان تحقق این امر مسئولان موافقت نکردند و درنهایت نتوانستیم تیم را تقویت کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین ادامه داد: تیم هورسان رامسر را نمی‌توانیم به‌خوبی آنالیز کنیم چراکه این تیم تغییرات زیادی در بدنه تیم و نیز کادر فنی خود اعمال کرده‌است. در دور رفت توانستیم آن‌ها را شکست دهیم اما در بازی برگشت با تیم کاملاً متحول شده‌ای روبرو خواهیم شد.

وی تاکید کرد: هورسان رامسر در نیم‌فصل تیم خود را تقویت کرده‌است. این بازی برایمان مهم است و به زمین می‌رویم که بجنگیم. تغییرات در نتیجه می‌تواند تاثیرگذار باشد اما همه‌چیز بستگی به‌روز بازی دارد و درواقع روز بازی بسیار مهم است. برای پیروزی تلاش خودمان را خواهیم کرد.

برای پیروزی مقابل هورسان می جنگیم/ تیم تقویت نشد