ساخت مجسمه سرمربی مهدی طارمی در پورتو

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پورتو بعد از پیروزی تیم فوتبال این باشگاه برابر بنفیکا در مسابقات لیگ پرتغال و در روزهای پایانی سال ۲۰۲۱ به پاس زحمات سرجیو کونسیسائو، از مجسمه سرمربی این تیم رونمایی کرد.

این مجسمه در موزه باشگاه پورتو قرار داده شده است و الهامی است از یکی از صحنه‌های بازی پورتو که کونسیسائو در کنار خط مشغول هدایت تیمش است.

ساخت مجسمه سرمربی مهدی طارمی در پورتو
ساخت مجسمه سرمربی مهدی طارمی در پورتو

«پینتو داکوشتا» رئیس باشگاه پورتو در مراسم رونمایی از مجسه این مربی گفت: این نشان دهنده اهمیت سرخیو کونسیسائو در پورتو است؛ هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی. او در زمان بسیار سختی برای باشگاه آمد و توانست عناوینی را که ما چهار سال بود فتح نکرده بودیم، دوباره به دست آورد.

تیم فوتبال پورتو پنجشنبه شب در هفته شانزدهم لیگ پرتغال موفق شد بنفیکا را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست بدهد تا همچنان صدرنشین لیگ پرتغال باقی بماند. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در این مسابقه گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا طلسم گل نزدن او بعد از ۱۱ بازی بشکند.

سرمربی پورتو تا روز دوشنبه به بازیکنانش استراحت داده است و پس از آن تمرینات پورتو برای بازی روز شنبه هفته آینده برابر استوریل آغاز خواهد شد.

ساخت مجسمه سرمربی مهدی طارمی در پورتو