از جذب رشید مظاهری خبر ندارم/ مسافران هواپیما بخاطر ما معطل شدند

خبرگزاری مهر:

محمد علوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص باخت یک بر صفر فولاد برابر استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: بازی خوبی انجام دادیم و روی یک شوت از راه دور نتیجه را واگذار کردیم. شاید اگر اشتباه داوری نبود، این بازی حداقل مساوی می‌شد. کمک داور به اشتباه در یک صحنه آفساید اعلام کرد و همان موقعیت می‌توانست به گل فولاد تبدیل شود. به هر حال اشتباهات داوری هم جزوی از بازی است. جواد نکونام از عملکرد بازیکنان راضی بود و صفحه آن مسابقه بسته شد.

«به نظر می‌رسد فولاد در بخش هجومی توان کافی ندارد. آیا این موضوع ارتباطی با سن بالای مهاجمان شما دارد؟» سرپرست تیم فولاد در پاسخ به این سئوال اظهار کرد: فولاد تیمی است که منسجم بازی می‌کند و نخستین هدفش گل نخوردن است و در ادامه گل زدن. نمی‌شود همزمان تمرکز روی دو بخش باشد. موضوعی که گفتید ارتباطی به سن بازیکن ندارد چون همه نفرات در تیم فولاد تلاش می‌کنند.

علوی همچنین از کمیته داوران درخواست کرد در چینش داوران دقت بیشتری داشته باشد و افزود: به داوری بازی با استقلال اعتراض نکردیم چون رای داور تغییر نمی‌کند. در ایران همیشه همینطور است. ما در خیلی از مسابقات با اشتباهات داوری ضرر کردیم و اذیت شدیم.

وی با اشاره به تغییر یک ساعته بازی از ۱۷ به ۱۸، تاکید کرد: این جابجایی برای ما مشکل ساز شد چرا که بازیکنان نتوانستند شام بخورند و خوب ریکاوری کنند. پزشک تیم و جواد نکونام از این مسئله ناراحت بودند. حتی مجبور شدیم برای اینکه به هواپیما برسیم، پرواز را نگه داریم و مسافران به خاطر ما معطل شدند. زمان بازی را بدون هماهنگی ما جابجا کردند و مجبور شدیم بعد از مسابقه بر ای رسیدن به فرودگاه «بدو بدو» کنیم.

سرپرست فولاد در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره شایعه حضور رشید مظاهری دروازه بان استقلال در فولاد هم گفت: این موارد نظر سرمربی و مدیرعامل باشگاه است و من خبری از آن ندارم. تیم ما در نقل و انتقالات زمستانی صد درصد تقویت می‌شود اما از اینکه در کدام پُست بازیکن می‌گیریم بی اطلاع هستم. اینها مسائل محرمانه باشگاه است.

از جذب رشید مظاهری خبر ندارم/ مسافران هواپیما بخاطر ما معطل شدند