فردا آخرین مهلت ویلموتس در مراکش/ افشای بند جدیدی از قرارداد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، مارک ویلموتس سرمربی پیشین و جنجالی تیم ملی فوتبال ایران که پرونده شکایتش از فدراسیون فوتبال کشورمان هنوز باز است، چند ماه پیش به عنوان سرمربی تیم فوتبال رجا کازابلانکا مراکش انتخاب شد.

ویلموتس در این تیم مراکشی نتوانسته انتظارات را برآورده کند و تیمش در رده دوم جدول لیگ این کشور قرار دارد. ضمن اینکه رجا در فینال مسابقات جام باشگاه‌های آفریقا با قبول شکست برابر الاهلی مصر از رسیدن به عنوان قهرمانی بازماند.

این مسائل باعث بالا گرفتن انتقادات از مربی بلژیکی و رئیس باشگاه رجا شده است. در این ارتباط روز گذشته جلسه‌ای در باشگاه برگزار شده و ظاهراً آخرین فرصت به ویلموتس برای نتیجه گیری در بازی حساس روز یکشنبه برابر تیم رباط داده شده است.

صفحه توییتری RAJA Inside که یکی از رسانه‌های نزدیک به باشگاه رجا است، در این خصوص خبر داد که ال کلاسیکو روز یکشنبه برابر رباط می‌تواند آخرین بازی ویلموتس به عنوان سرمربی رجا باشد. در جلسه‌ای که روز گذشته برگزار شده برخی موضوعات مورد بحث و بررسی قرار گرفته و رئیس باشگاه رجا آخرین فرصت را به ویلموتس داده است.

از سوی دیگر «لسعد الچابی» مربی تونسی که سابقه هدایت تیم رجا را برای مدت کوتاه دارد، به شدت به ویلموتس حمله و بخشی از قرارداد این مربی را فاش کرد.

فردا آخرین مهلت ویلموتس در مراکش/ افشای بند جدیدی از قرارداد

لسعد در یک گفتگوی رادیویی مدعی شد ویلموتس در قراردادش ذکر کرده است که در صورت اخراج و یا فسخ قراردادش، معادل ۴ ماه از حقوقش را به عنوان غرامت دریافت کند.

وی همچنین گفت: در قرارداد ویلموتس هیچ چیز ورزشی وجود ندارد بلکه قرارداد این مربی کاملاً مادی است. اخراج ویلموتس به این معناست که رجا باید ۴ ماه حقوقش را خسارت بدهد. اگر باشگاه رجا بازیکنی را به یک تیم اروپایی بفروشد، ۱۰ درصد از سهم این قرارداد به ویلموتس می‌رسد.

فردا آخرین مهلت ویلموتس در مراکش/ افشای بند جدیدی از قرارداد