کسر امتیاز از گل گهر جفا بود/ چرا اینقدر زود رای صادر کردند؟

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی بعد از تساوی تیم فوتبال گل گهر مقابل آلومینیوم اراک در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: از میزبانی اراکی‌ها تشکر می‌کنم. به رسول خطیبی هم بابت تیم خوبی که با هزینه کم درست کرده است تبریک می گویم. نیمه نخست، نیمه خوبی نبود. در نیمه دوم می‌توانستیم برنده باشیم. سه موقعیت بالای ۸۰ درصد داشتیم. تیم آلومینیوم هم می‌توانست برنده باشد.

وی با اشاره به کسر امتیاز از تیم گل گهر در هفته‌های اخیر به خاطر استفاده از بازیکن گابنی تاکید کرد: باتوجه به شرایطی که برای تیم ما درست کردند، از نظر روحی روانی تیم ما را به هم ریختند. به شرف بازیکنانم درود می‌فرستم که با وجود این مسائل می‌جنگند. بازیکنان من قابل تحسین هستند. فوتبال خوبی بازی می‌کنیم. سه چهار هفته است که تحت فشار هستیم.

سرمربی گل گهر که با شبکه ورزش گفتگو می‌کرد، ادامه داد: ما تحت تاثیر آن اتفاق هستیم. هفت امتیاز از ما کسر کرده‌اند. در حق ما جفا کردند. قبل از این چنین رایی نبوده و بعد از آن هم نخواهد بود. هیچ کار غیر قانونی نکرده‌ایم.

قلعه نویی یادآور شد: نمی دانم این رای در کمیته استیناف می شکند یا نه. وقتی کارت بازیکن آن هم بازیکن خارجی صادر می‌شود هیچ تخلفی انجام نشده است. تعجب می‌کنم چرا فشار گذاشتند و زود رای دادند. چرا کمی صبر نکردند تا تحقیقات بیشتری بکنند؟ چرا؛ چون تیمی هستیم از شهرستانی با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت؟ این رفتارها خوب نیست.

کسر امتیاز از گل گهر جفا بود/ چرا اینقدر زود رای صادر کردند؟